: 227232
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
powiat polkowicki
31.03.2015 r.

Przed nami Święta Wielkanocne - zadbajmy o nasze bezpieczeństwo

Okres przedświąteczny, to między innymi czas zakupów zarówno w sklepach znajdujących w pobliżu naszego miejsca zamieszkania jak i w dużych centrach handlowych. Zwiększony napływ klientów do sklepów, gorączkowa atmosfera, mnogość promocji i kuszące propozycje - wszystko to powoduje, że pochłonięci zakupami często zapominamy o podstawowych, nawet tych najprostszych zasadach bezpieczeństwa. Powinniśmy także odpowiednio przygotować się do świątecznych wyjazdów.

więcej »»
Kraj
27.03.2015 r.

Bądź bezpieczny na drodze!

1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

więcej »»
Polkowice
13.03.2015 r.

Chciał ukraść samochód - wpadł na gorącym uczynku

Za usiłowanie włamania i kradzież samochodu odpowie 20-letni mieszkaniec Polkowic. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został zatrzymany przez policyjny patrol. Do zatrzymania doszło w wyniku interwencji podjętej przez funkcjonariuszy, po sygnale otrzymanym przez mieszkankę osiedla, która zauważyła to zdarzenie. Za czyn, o który jest podejrzany odpowie przed sądem.

więcej »»
powiat polkowicki
11.03.2015 r.

Akcja PASY

Pasy bezpieczeństwa stanowią najskuteczniejszy środek zapobiegający powstawaniu obrażeń u kierowcy i pasażerów pojazdu. Wysoki wskaźnik śmiertelności wypadków wynika m.in. z faktu, iż zbyt wiele osób podróżuje bez zapiętych pasów. Jutro (12 marca 2015r.) policjanci, realizując zadania pod krypt. "PASY",sprawdzą, jak jeżdżą kierowcy na terenie naszego powiatu.

więcej »»
Grębocice
11.03.2015 r.

Rewir Dzielnicowych w Grębocicach na ul. Bankowej zamknięty

W związku z modernizacją budynku, w którym swoją siedzibę ma Rewir Dzielnicowych w Grębocicach - na czas remontu policjanci będą przyjmować interesantów w budynku Centrum Aktywacji Społecznej, ul. Kościelna 22 w Grębocicach.

więcej »»
KPP Polkowice
09.03.2015 r.

Jego pasją jest żeglowanie. Mówi, że to nie tylko przyjemność, ale też często walka z przeciwnościami losu…

Aspirant Urban Wątor – policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, a prywatnie żeglarz, podróżnik i pasjonat docierania do miejsc, gdzie mało, kto bywa. Gdy podczas rozmowy z nim poruszy się temat żeglowania natychmiast w jego oku widać błysk, a na ustach pojawia się uśmiech. Wiele razy słyszałam jak z pasją opowiadał o swoich rejsach, nowoodkrytych portach i horyzontach.

więcej »»
powiat polkowicki
06.03.2015 r.

Akcja TRZEŹWY PORANEK

9 marca 2015r.(poniedziałek), policjanci ruchu drogowego od wczesnych godzin rannych przeprowadzą akcję pod krypt. „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze będą sprawdzać głównie stan trzeźwości kierujących oraz przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu