: 220343
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
KPP POLKOWICE
12.12.2014 r.
(ZDJĘCIA)

ODZYSKANE SKRADZIONE ROWERY - POSZUKUJEMY POKRZYWDZONYCH

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, zajmujący się zwalczaniem przedstępczości przeciwko mieniu, ustalili i zatrzymali podejrzanego m.in. o szereg kradzieży rowerów. Funkcjonariusze odzyskali utracone przez pokrzywdzonych mienie i w sprawach zgłoszonych przekazali już właścicielom. Jednak część zdarzeń nie została zgłoszona na policję. W związku z tym, jeśli ktoś rozpoznaje na zdjęciu swój skradziony rower, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do prowadzącej sprawę: sierż. Marta Rycąbel - Wydział Dochodzieniowo - Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, ul. Legnicka 15, tel. kont. 76-846-33-90.

więcej »»
Dolny Śląsk
08.12.2014 r.

Policja przedstawia portret pamięciowy

W związku z prowadzonym śledztwem w sprawie zabójstwa 19-letniej kobiety, dolnośląska Policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać ważne informacje w tej sprawie.

więcej »»
Polkowice
24.11.2014 r.

Akcja ZIMA 2014/2015- w trosce o bezdomnych, bezradnych, samotnych

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym 2014/2015, polkowiccy policjanci kolejny raz realizują działania dotyczące przeciwdziałania zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych. Wykaz placówek pomocowych!

więcej »»
Grębocice
15.12.2014 r.
(ZDJĘCIA)

W ramach promocji zdrowego trybu życia

Funkcjonariusze z Rewiru Dzielnicowych w Grębocicach, w ramach współpracy z miejscowym gimnazjum, zorganizowali dla uczniów konkurs sportowy promujący zdrowy tryb życia. Nagrody dla laureatów ufundował Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu oraz Wójt Gminy.

więcej »»
Polkowice
12.12.2014 r.
(ZDJĘCIE)

Włamali się do harcówki i ukradli kilka laptopów. Policjanci zatrzymali złodzei oraz wszystkich paserów. Całość mienia została odzyskana.

Za włamanie i kradzież pięciu komputerów z harcówki odpowie dwóch mężczyzn ustalonych i zatrzymanych przez polkowickich policjantów. W ręce funkcjonariuszy wpadli również wszyscy paserzy. Całość skradzionego mienia została odzyskana. Teraz za przestępstwa, których się dopuścili odpowiedzą przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za paserstwo do 5.

więcej »»
Gm.Chocianów
12.12.2014 r.

Zatrzymany za posiadanie i handel narkotykami oraz kradzież liści tytoniu z pola uprawnego

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi z gminy Chocianów, który odpowie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci przy zatrzymanym znaleźli i zabezpieczyli łącznie ponad 170 porcji amfetaminy i marihunay. Funkcjonariusze udowodnili mu również handel tymi narkotykami oraz kradzież liści tytoniu z pola uprawnego, gdzie straty oszacowano na kwotę ponad tysiąca złotych.

więcej »»
woj.dolnośląskie
09.12.2014 r.

Akcja NIEBEZPIECZNE PRZEWOZY

W dniu 11 grudnia 2014 roku policjanci ruchu drogowego, od wczesnych godzin rannych, prowadzić będą na drogach powiatu polkowickiego (oraz woj. dolnośląskiego), akcję pod krypt. „Niebezpieczne przewozy”. Funkcjonariusze będą sprawdzać czy kierujący stosują się do zasad ruchu drogowego. Podczas wzmożonych kontroli policjanci będą zwracać także uwagę na:

więcej »»
Polkowice
09.12.2014 r.

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, kradzieże i włamania

Podejrzany o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, szereg włamań i kradzieży trafił do policyjnego aresztu. 20-latek został ustalony i zatrzymany przez polkowickich policjantów. Już usłyszał zarzuty. Dzisiaj decycją Sądu Rejonowego w Lubinie wobec zatrzymanego zastosowano 3 miesięczny areszt. Teraz za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

więcej »»
Gm.Przemków
09.12.2014 r.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o potrącenie rowerzystki i ucieczkę z miejsca zdarzenia

Policjanci z Posterunku Policji w Przemkowie ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło na drodze leśnej. 68-letnia rowerzystka została potrącona przez motocyklistę. Na szczęście ranną kobietę znalazły dwie inne osoby. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu