: 210612
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
Powiat polkowicki
10.06.2014 r.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Policjanci przypominają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa przez osoby wypoczywające nad wodą. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie nie próbować swoich sił w rzekach i jeziorach, czyli tam, gdzie mogą występować wiry, prądy, nierówne dno, roślinność. Korzystając również ze sprzętu pływającego powinniśmy mieć na uwadze nie tylko swoje bezpieczeństwo, ale też innych osób wypoczywających nad brzegiem wody.

więcej »»
Powiat polkowicki/woj.dolnośląskie
21.07.2014 r.

Działania na dolnośląskich drogach - „TRUCK&BUS”

Policjanci ruchu drogowego prowadzą dzisiaj na terenie Dolnego Śląska, wzmożone działania pod kryptonimem „TRUCK&BUS”. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa wśród osób podróżujących, a w szczególności sprawdzenia przewoźników pod kątem spełnienia wszystkich wymagań z tym związanych, zapobieżenie wypadkom drogowym oraz wyeliminowanie nieprawidłowości w wykonywaniu międzynarodowego i krajowego transportu drogowego.

więcej »»
Polkowicki Rynek
21.07.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Obchody Święta Policji

18 lipca 2014r., polkowiccy policjanci, uroczyście obchodzili 95. Rocznicę Powołania Polskiej Policji Państwowej oraz 15. Rocznicę Utworzenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele św. Michała Archanioła, a następnie na polkowickim Rynku odbyła się uroczysta akademia.

więcej »»
Polkowice
07.07.2014 r.

ŚWIĘTO POLICJI - ZAPRASZMY NA POLKOWICKI RYNEK

18 lipca 2014 roku o godz. 16.00 w Polkowicach przy Ratuszu odbędzie się uroczysta akademia z okazji 95 - rocznicy utworzenia Policji Państwowej.

więcej »»
KP Chocianów
03.07.2014 r.

Powołany Komendant Komisariatu Policji w Chocianowie

Z dniem 1 lipca 2014r., rozkazem personalnym - Komendant Powiatowy Policji w Polkowicach, na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Chocianowie - mianował podkom. Tomasza Jagielskiego- dotyczasowego Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie/KMP w Legnicy.

więcej »»
Wrocław/Polkowice
30.06.2014 r.
(FILM,ZDJĘCIA)

WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PAR PATROLOWYCH 2014- ZWYCIĘŻYLI POLICJANCI Z POLKOWIC

Do wspólnej rywalizacji w ramach policyjnego turnieju par patrolowych pn. „Patrol Roku”stanęło blisko 70 najlepszych funkcjonariuszy służb patrolowo – interwencyjnych z Dolnego Śląska. Głównym celem zawodów było sprawdzenie i doskonalenie umiejętności zawodowych policjantów. Funkcjonariusze, którzy już wcześniej przeszli eliminacje na szczeblu powiatowym i miejskim rywalizowali z kolegami w takich konkurencjach jak: strzelanie, test wiedzy zawodowej i policyjny tor przeszkód, po raz pierwszy połączony z precyzyjną jazdą radiowozem. I MIEJSCE ZAJĘLI POLICJANCI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W POLKOWICACH.

więcej »»
gm.Radwanice
26.06.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Konopie indyjskie uprawiał w przydomowej szklarni

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z powiatu polkowickiego, podejrzanemu o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze podczas kontroli miejsca zamieszkania podejrzanego, znaleźli krzewy w jego przydomowej szklarni. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

więcej »»
Grębocice
18.06.2014 r.

Działania profilaktyczne "NARKOTYKOM MÓWIMY NIE"

Po raz kolejny na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach przeprowadzono działania profilaktyczne prewencji kryminalnej dotyczące przeciwdziałania narkomanii. Tym razem działania przeprowadzono wśród uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na terenie gminy Grębocice.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu