: 213046
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
Polkowice/Lubin
02.09.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Dwa kradzione auta – dwie osoby w policyjnym areszcie

Dwóch mieszkańców powiatu polkowickiego trafiło do policyjnego aresztu. Mężczyźni zostali zatrzymani w dziupli samochodowej zlikwidowanej przez lubińskich policjantów. Na jednej z posesji funkcjonariusze ujawnili dwa samochody skradzione na terenie Niemiec. Ich wartość oszacowano na kwotę blisko 200 tysięcy złotych.

więcej »»
powiat polkowicki
29.08.2014 r.

Akcja BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny. Polkowiccy policjanci już dbają o to, aby dla wszystkich dzieci i młodzieży rozpoczął się BEZPIECZNIE. Szczególnie wzmożone działania pod krypt. „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzone zostaną w okresie od 1- go do 5-go września br.

więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Ostróda
28.08.2014 r.

Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP

Już w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

więcej »»
pow. Polkowice
22.08.2014 r.

Akcja "Prędkość"

Dzisiaj, tj. 22 sierpnia br., policjanci ruchu drogowego, od wczesnych godzin rannych, prowadzą na drogach powiatu polkowickiego, akcję pod krypt. „Prędkość”. Funkcjonariusze sprawdzają czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości. Podczas wzmożonych kontroli policjanci zwracają także uwagę na:

więcej »»
pow. Polkowice
18.08.2014 r.

Akcja "Trzeźwy poranek"

18 sierpnia br., policjanci ruchu drogowego od wczesnych godzin rannych przeprowadzą akcję pod krypt. „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze będą sprawdzać głównie stan trzeźwości kierujących oraz przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

więcej »»
pow. Polkowice
14.08.2014 r.

"Sierpniowy weekend"

Eliminowanie z ruchu kierujących w stanie po użyciu alkoholu, w stanie nietrzeźwości lub środków działających podobnie do alkoholu. Egzekwowanie stosowania przepisów ruchu drogowego. Zintensyfikowane kontrole przestrzegania ograniczeń prędkości, stosowania pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci - to jedne z ważniejszych zadań, jakie będą polkowiccy policjanci realizować w ramach akcji w dniach od 14 do 17 sierpnia na drogach powiatu polkowickiego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu