: 213940
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
Polkowice/Bolesławiec
10.09.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Polkowiccy policjanci najlepsi w XI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu


5 września 2014r. na orliku w Warcie Bolesławieckiej odbył się XI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu. Polkowiccy policjanci zajęli I miejsce! Podczas turnieju wśród zawodników wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym okazał się sierż.sztab Mirosław Kunz oraz najlepszego strzelca st.asp. Tomasza Szwajkę- obaj z polkowickiej drużyny policyjnej. Gratulujemy!


więcej »»
Gm.Polkowice
10.09.2014 r.

Włamali się do pomieszczenia i ukradli części samochodowe – policjanci zatrzymali sprawców i odzyskali skradzione mienie

Policjanci pionu kryminalnego polkowickiej komendy zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do zaplecza jednego ze sklepów spożywczych na terenie gminy. Sprawcy po dostaniu się do pomieszczenia skradli z jego wnętrza m.in. elektronarzędzia oraz części samochodowe różnych marek. Funkcjonariusze odzyskali całość skradzionego mienia. Cała trójka trafiła prosto do aresztu policyjnego. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

więcej »»
powiat polkowicki
09.09.2014 r.

Akcja TRZEŹWY PORANEK - PODSUMOWANIE

08 września br., policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, od wczesnych godzin rannych prowadzili działania pod krypt. „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze sprawdzali głównie stan trzeźwości kierujących oraz przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Łącznie w ich ręce wpadło 6 nietrzeźwych kierowców, w tym kierowca scani, który na drodze krajowej nr 12 prowadził pojazd mając w organizmie blisko 0.9 promila alkoholu...

więcej »»
Polkowice
08.09.2014 r.

Trwa kampania:Kochasz ? Powiedz stop wariatom drogowym

Polkowiccy policjanci przypominają, że trwa kampania: Kochasz ? powiedz stop wariatom drogowym

więcej »»
Polkowice/Lubin
02.09.2014 r.
(ZDJĘCIA)

Dwa kradzione auta – dwie osoby w policyjnym areszcie

Dwóch mieszkańców powiatu polkowickiego trafiło do policyjnego aresztu. Mężczyźni zostali zatrzymani w dziupli samochodowej zlikwidowanej przez lubińskich policjantów. Na jednej z posesji funkcjonariusze ujawnili dwa samochody skradzione na terenie Niemiec. Ich wartość oszacowano na kwotę blisko 200 tysięcy złotych.

więcej »»
powiat polkowicki
29.08.2014 r.

Akcja BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Za chwilę rozpocznie się nowy rok szkolny. Polkowiccy policjanci już dbają o to, aby dla wszystkich dzieci i młodzieży rozpoczął się BEZPIECZNIE. Szczególnie wzmożone działania pod krypt. „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzone zostaną w okresie od 1- go do 5-go września br.

więcej »»
Kraj
28.08.2014 r.

Obowiązkowe odblaski dla pieszych

Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu