: 223090
Ostatnie komunikaty
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Polkowice...
powiat polkowicki
22.01.2015 r.

OSZUSTWA „NA POLICJANTA” – BĄDŹMY SZCZEGÓLNIE OSTROŻNI!

Policja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka”. Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się oszukać. Niepokojąca jest jednak liczba zgłoszeń dotycząca nowej metody oszustwa– „na policjanta”. W związku z tym apelujemy o ostrożność!

więcej »»
Polkowice
24.11.2014 r.

Akcja ZIMA 2014/2015- w trosce o bezdomnych, bezradnych, samotnych

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym 2014/2015, polkowiccy policjanci kolejny raz realizują działania dotyczące przeciwdziałania zagrożeniom życia i zdrowia osób bezdomnych i bezradnych. Wykaz placówek pomocowych!

więcej »»
kraj
28.01.2015 r.

3/4 POLAKÓW MA ZAUFANIE DO POLICJI

Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

więcej »»
Chocianów
26.01.2015 r.

Policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież szafy chłodniczej oraz odzyskali skradzione mienie

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Chocianowa, którzy zostali ustaleni i zatrzymani przez miejscowych policjantów. Funkcjonariusze udowodnili im kradzież szafy chłodniczej z lokalu handlowego oraz odzyskali skradzione mienie. Podejrzani za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

więcej »»
Polkowice
26.01.2015 r.
(ZDJĘCIA)

Policjanci zlikwidowali magazyn nielegalnych wyrobów tytoniowych – zabezpieczono ponad 64 tys. sztuk papierosów i tytoń

Ponad 64 tysiące sztuk papierosów i kilka kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy, znaleźli i zabezpieczyli w piwnicy i jednym z mieszkań, policjanci z Polkowic. Właścicielowi mieszkania w świetle obowiązujących przepisów, może teraz grozić wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

więcej »»
powiat polkowicki
22.01.2015 r.
(ZDJĘCIE)

Policyjna profilaktyka w ramach akcji BEZPIECZNE FERIE

W ramach realizacji zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych - polkowiccy policjanci przeprowadzają szereg spotkań na organizowanych na terenie powiatu polkowickiego półkoloniach.

więcej »»
Chocianów
22.01.2015 r.

Policjanci zatrzymali podpalacza

Na 2 miesiące do aresztu trafi młody mężczyzna zatrzymany przez policjantów z powiatu polkowickiego, który jest podejrzany m.in. o zniszczenie mienia. Sprawca wracając do domu podpalał pojemniki na odpady w Chocianowie. Mężczyzna na swoim koncie ma również kradzież telefonu komórkowego. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Zatrzymanemu, za czyny o które jest podejrzany grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

więcej »»
powiat polkowicki
21.01.2015 r.

Masz psa lub napotkałeś na swojej drodze agresywnego czworonoga – o czym powinieneś wiedzieć

Kto odpowiada za psa, gdzie zgłaszać przypadki złego traktowania zwierzęcia, gdzie zgłaszać błąkające się bezpańskie psy, jak zachować się w przypadku zagrożenia ze strony agresywnego zwierzęcia oraz jakie obowiązki ma właściciel czworonoga? O tym warto wiedzieć, a odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w poniższym materiale.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu